TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY
KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE DEDRA SYSTEMAT

4v1 Griflovač

sendvičovač, vaflovač, gril, panini

Udělejte si oblíbené sendviče, vafle, grilováná masa, hamburgery, ryby, zeleninu,... s tímto multifunkčním přístrojem. GRIFLOVAČ je sendvičovač, vaflovač, panini gril a otevřený stolní gril v jednom. Reguluje si teplotu pro perfektní přípravu jídla. Obsluhu zvládne i začátečník.


VarMix Milky

indukční šlehač mléka

Nechte se rozmazlovat hustou mléčnou pěnou, kterou hravě vykouzlí VARMIX MILKY. Připravíte si s ním oblíbené nápoje jako je latté, cappuccino, ledovou kávu, ale i horkou čokoládu nebo kakao. Díky různým nástavcům a 3 funkcím si hravě vykouzlíte nápoj podle své momentální chuti.


4in1 Power Blender 1000 W

multifunkční tyčový mixér

Tento profesionální multifunkční mixér s velice silným a hlavně tichým motorem Vám díky své nerezové mixovací noze pomůže rozmixovat třeba i horké pyré. S mixérem je možno také sekat, šlehat i hnětat. Plynulá regulace otáček, 1-5 rychlostí, LED osvětlení + TURBO tlačítko pro maximální výkon. Inspirováno šéfkuchaři! Velmi tichý provoz!


Planetario Basic

multifunkční kuchyňský robot

Multifunkční kuchyňský robot s výkyvným ramenem a nerezovou mísou včetně maximálního příslušenství. Součástí příslušenství je nerezová nádoba, plastové víko nerezové nádoby, šlehací metla, hnětací hák, míchací metla, nástavec na plnění klobás, strouhač zeleniny se třemi kovovými nástavci, mixér se skleněnou nádobou a šesti noži a mlýnek na maso. Vhodný nejen na pečení, strouhání, mixování, plnění klobás, ale také na mletí všech druhů mas, pečiva, zeleniny.


Rychlovarná konvice LED Vision

1,7 litrů

Dopřejte si nevšední atmosféru při vaření ranního čaje či kávy. Krásná a elegantní rychlovarná konvice ve skleněném provedení se báječně hodí do každé moderní kuchyně. Efektní modré LED prstencové osvětlení vnitřního prostoru Vám dodá z vaření vody ten pravý požitek!

Combivar Easy

varné a tlakové centrum

Buďte královnou své kuchyně a získejte více jak polovinu času navíc! Díky nádobě o objemu 6 litrů je vhodný i pro vícečlenné rodiny. Combivar nahradí 16 různých kuchyňských spotřebičů. Můžete ho používat jako pomalý hrnec, tlakový hrnec, fritézu,... Vyrobíte v něm lahodné domácí jogurty, sýry, marmelády a další.


Vitvit Ultimate

smoothie supermixér/extraktor

Jedinečný supermixér, který si poradí se vším. Extrahuje těžko dostupné živiny ukryté v semínkách, slupkách a stopkách ovoce a zeleniny. Supersilný 1000 W motor + 2 rychlosti mixéru + funkce PULSE + 2 TRITANOVÉ nádoby + 2 mixovací nože.


Planetario Basic

multifunkční kuchyňský robot

Multifunkční kuchyňský robot s výkyvným ramenem a nerezovou mísou včetně základního příslušenství. Součástí příslušenství je nerezová nádoba, plastové víko nerezové nádoby, šlehací metla, hnětací hák, míchací metla. Vhodné pro pečení, hnětání, šlehání a míchání.


VarMix 2

multifunkční robot

Vaří a míchá zároveň, vaří v páře, mixuje, šlehá, hněte. Získejte 12 přístrojů v jednom a tím i spoustu času na rodinu. VARMIX Vám ušetří čas, peníze i prostor v kuchyni a stane se nepostradatelným pomocníkem. Jednotlivé funkce a příslušenství zajistí snadnou přípravu pokrmů, které vyžadují větší množství přísad. Umožňuje vaření různých složek pokrmu současně. Včetně parního nástavce a košíku pro vaření příloh. Zdokonalený nástupce VarMixu 1.


PastArt

automat na těstoviny

Udělejte si pravé domácí těstoviny za pár minut a bez námahy. Čerstvé jsou nejlepší! Pro milovníky těstovin, pro bezlepkovou dietu, pro vegany, vegetariány a další příznivce zdravého stravování. Čerstvé jsou vždy nejlepší. Lepší plná chuť! Vyzkoušejte a sami se přesvědčíte, že kupované nudle už chtít nebudete.

Celou nabídku najdete na oficiálním e-shopu firmy Dedra.

E-shop

Katalogy on-line

Klubové slevy

Internetové stránky koordinátora č. 158014.
Toto není oficiální e-shop firmy Dedra.

KONTAKT

Koordinátor pro firmu Dedra
Jana Matušíková
Koordinátorské č. : 158014
E-mail : Matusikova@seznam.cz