TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY
PÉČE O TĚLO A VLASY

IPL Velvet epilátor

odstraňovač chloupků

Pokožka bez chloupků díky technologii IPL. Chcete mít rychle, účinně a bezbolestně odstraněné chloupky a přitom zabránit jejich opětovnému růstu? Epilátor IPL je tou pravou volbou, kdy získáte profi technologii jako v kosmetických salónech v pohodlí domova.5in1 CERAMIC IONTWISTER 

rotační kulmofén s integrovaným ionizátorem

Vytvořte si účes jako ze salónu! Vysušte a vytvarujte si vlasy zároveň a získejte tak neodolatelný účes během chvíle. Automatický rotační kartáč - otáčí se vlevo i vpravo a má dvě rychlosti otáček (pomalé > a rychlé >>). Integrovaný ionizátor.

BEAUTYTHERAPY 8in1

galvanická žehlička

Pro hladkou pleť bez vrásek! Galvanická žehlička na vrásky je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete svoji pleť udržet mladou a hladkou bez chirurgických zákroků. Vyčistí pleť, vyhladí vrásky podobně jako žehličky v kosmetických salónech a to vše v pohodlí domova. Ultrazvukový systém, provádí galvanickou iontovou terapii a terapii LED světlem.


COMBGLIDER styler

hřebeno-žehlička na vlasy

Potřebujete snadno a rychle získat hladký účes jako od kadeřníka a s běžnými žehličkami, kdy se musí žehlit pramen po prameni, Vám to dlouho trvá?
COMBGLIDER hřebeno-žehlička Vám pročeše vlasy najednou a ušetří čas!

Celou nabídku najdete na oficiálním e-shopu firmy Dedra.

E-shop

Katalogy on-line

Klubové slevy

Internetové stránky koordinátora č. 158014.
Toto není oficiální e-shop firmy Dedra.

KONTAKT

Koordinátor pro firmu Dedra
Jana Matušíková
Koordinátorské č. : 158014
E-mail : Matusikova@seznam.cz